hudební produkce

Naším cílem je udělat z Vaší svatby, oslavy, večírku nebo plesu událost, která potěší a roztančí návštěvníky všech generací.

Během celé hudební produkce nabízíme profesionální zpěv na studiové podklady, doplněný klasickou DJ produkcí obsahující největší hity podle vašich přání.

Snažíme se flexibilně přizpůsobit průběh večera vašim aktuálním potřebám, abyste si užili nezapomenutelnou zábavu.

Disponujeme kvalitní zvukovou a světelnou aparaturou, kterou přizpůsobíme velikosti vašeho zvoleného prostoru, aby byl i zvukový zážitek perfektní.

Jako součást technického vybavení nabízíme na přání projekční plátno pro promítání vašich videí a fotografií, které přispějí k příjemné atmosféře celého večera.


Svatba Loučná venku

SVATBY

Hledáte hudbu, která dodá vaší svatební oslavě to správné hudební kouzlo?
Pak jste na správném místě! DeniMusic se specializuje na živá hudební vystoupení, která přinášejí radost, energii a nezapomenutelné okamžiky na každou svatbu.

Více

Ples Loučná parket

PLESY,  ZÁBAVY

Blíží se termín vašeho plesu či společenské události a vy stále hledáte ideální hudební doprovod, který udělá z Vaší akce skutečně jedinečný zážitek? Nezoufejte! Jste na správném místě! Nechte se inspirovat hudební skupinou DeniMusic, složenou z vášnivých hudebníků s více než 30letou zkušeností z minulých kapel a nezaměnitelnou energií pro živou hudbu!

Více

Večírek H-Club

FIREMNÍ AKCE

Chcete udělat firemní večírek nezapomenutelným zážitkem pro své zaměstnance a partnery? Pak máme pro vás to pravé řešení! Hudební skupina DeniMusic je připravena dodat vaší události ty správné tóny a atmosféru, která rozhýbe i to největší pracovní srdce.

Více